Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
544 hodnocení
5
530x
4
4x
3
4x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HM
Hana Mrázková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2026
Velmi nedobrá pomazánka na chlebíčcích, která zkazila celý chuťový zážitek. Obyčejné máslo by bylo lepší. Všechny jsme vyhodili.
HH
Hana Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2026
Kvalita, rychlost, spolehlivost.....
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2026
Dobrý den ,mockrát děkuji za vynikající občerstvení, moc chutnalo a poděkování příjemné a milé paní řidičce,všem moc děkuji ❤️
H
Hana
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2026
Služba dobrá, výrobky špatné, vše kazí velmi nedobrá pomazánka, jen máslo by bylo lepší.. Vše jsme vyhodili.
KV
Karla Vysloužilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2026
Objednávám obložené mísy a řízečky na vánoční svátky v Dési už pár let a jsem vždy spokojená já i hosté 👍
DŠ
Dana Štaffová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2026
Velmi chutné pohoštění skvělá komunikace určitě využijí zase vašich služeb velmi doporučuji 👍
JP
Jelínková Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2026
Výborně čerstvé chutné odebirame pravidelně opravdu můžeme doporučit dochvilnost dodání spokojeni zákazníci
D
Dena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2026
Vše čerstvé a chutné.
VC
Vladimír Cèzar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2025
Vše výborné, doprava bez chyby.
JK
Jitka Kubešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2025
Výborně pohoštění, určitě využiji znovu
LD
Ludmila Darmovzalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
I když jsem nakupovala v obchodě poprvé, tak s některými produkty už jsem se setkala a ochutnala. Byla jsem velmi spokojená, a proto jsem se rozhodla, že si zkusím objednat něco jiného. Za sebe určitě obchod doporučuji. Jsem přesvědčená, že se budu vracet.
VB
Vlasta Bartošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Spokojenost.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Chlebíčky byly výborné,doručení přesné,doporučuji.
PJ
Petr Ježek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Jsem maximálně spokojen! Snad jen cenu bych bral nižší, ale zas když ty řízky od vás jsou tak dobré. Holt hubnutí zas musí počkat na další den.
EK
Eva Konečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
Výborná, čerstvá, hnet byla snědena
LK
Lenka Kozlikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
Vse perfektni. Cena vyssi, ale chut bozska. Je puncovy kousek lehce sussi.
HP
Helena Pištěková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
Vynikající !
AF
Alena Foretová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2025
Spokojenost, výborné.👍
ZC
Zdeněk Coufal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2025
Nakupujeme pravidelne,vždy bez problemu.Doporučujeme.
RP
Renata Pavlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2025
Doporučuji, nakupovala jsem několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Chlebíčky velmi chutné, veka čerstvá. Výborná komunikace. Taky mám radost, že mohu podpořit českou firmu, která za to stojí.
