Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
544 hodnocení
5
530x
4
4x
3
4x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MC
Markéta Chromá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2026
Chlebíčky byly moc dobrý, čas doručení dodrželi, slečna kurýrka moc milá. Jsem spokojená a objednala bych znovu 😊
VK
Vladimír Krist
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2026
Obchod doporučuji
IŠ
Ivana Šejbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2026
Byla jsem pochválena za pohoštění
VS
Vladimíra Synková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2026
Naprostá spokojenost :)
JB
Jana Božková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2026
Určitě doporučuji
HB
Hana Bazalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2026
Naprosto skvělá služba!!! Dovoz i zboží úžasné!!! Moc všem chutnalo 😋
ZČ
Zuzana Čížková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2026
Super
AM
Alice Magdonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2026
Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.
MP
Monika Pasečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2026
Nakupuji opakovaně a jsem velmi spokojená a myslím si, že zdravotní personál také 😊😍
RŽ
Romana Žáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2026
Skvělá komunikace. Doprava bezvadná, pomohla s vynesením až na místo akce. Výrobky úžasné, chutné a čerstvé. Fotky odpovídají skutečným výrobkům, ostatní účastníci si brali kontakt na firmu. Dobrá volba, doporučujeme a děkujeme.
MD
Marta Dallamasslová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2026
Ano doporučuji
SP
Sabina Palarczyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2026
Jsem zklamaná! Nejsem vybíravá a nemám problém sníst jakékoliv jídlo, ale z tohoto jsem byla v šoku. Chleba se sádlem, chleba s cibulí? Pomazánky snad z našlehané Hery. Nic nemělo chuť. Chuť byla jen jako našlehaný ztužený tuk. Košíček s pestem se topil v oleji...Každý jednou ochutnal a pak už se nikdo ničeho nedotkl. Těšili jsme se na super jídlo, ale místo toho přišlo obrovské zklamání. Hosté odcházeli hladoví. Už nikdy více!
HT
Helena Trnková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2026
*****
K
Katerina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2026
Urcite nejsme jednodussi klienti, mame pomerne vysoke naroky jak na servis, tak realizaci a komunikaci. Mj. jsme potrebovali chlebicky na event v zahranici, takze pomerne nestandardni objednavka a prebirka na hranicich CR. Na zaklade nasi zkusenosti mohu spolecnost Desita vrele a rada doporucit. Jak s kvalitou, chuti, tak i servisem jsme byli maximalne spokojeni! Ochota, komunikace, rychlost, vstricnost, flexibilita od objednavky, pres komunikaci s panem ridicem az po samotne predani. Naprosto vynikajici. Dekujeme!
RD
Radka Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
Velká spokojenost, dodáno na čas, vše vynikající, super kvalita. Doporučuji.
LM
Lukáš Měcháček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Doporučuji
IS
Irena Sobotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Moc velká spokojenost 👍 dodáno na čas a hlavně moc chutné. Po minicroissantech se jen zaprášilo. Určitě jsem neobjednala naposledy.
LM
Luboš Musil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2026
Spokojenost s vyřízením objednávky a spokojenost i s kvalitou dodaných chlebíčků.
MŘ
Monika Říhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2026
Objednávala jsem si u Dési už opakovaně. Vždy chutné, výborně připravené.
Vždy naprostá spokojenost.
IR
Ilona Režna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2026
Úžasné skvělé kvalita vše čerstvé Doporučuji !!
