Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
544 hodnocení
5
530x
4
4x
3
4x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KV
Kamil Válek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Doporučuji všem, skvělé...
ŠK
Šárka Kachtikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Vše přesně podle představ. Můžu jen doporučit
MČ
Marcela Červenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Chuťově výborné a velmi rychlé dodání.
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2026
Super rychlý dovoz , výborné zákusky/chlebíčky. Moc děkujeme ,všichni byli nadšení (i nejnáročnější strávníci)🙂👍🏻 Určitě objednáme příště znovu.
JB
Jaroslava Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
Naprostá spokojenost.Výborná komunikace od objednávky až po dovoz. (Rychlost,vstřícnost,spolehlivost)
Kvalita super.
Doporučuji.
J
Jelinkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
Výborně vše na úrovni chutné a lákavé i na pohled odebírame pravidelně
PR
Pavlina Rajskupova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2026
Byla jsem velmi spokojená, vše bylo chutné a čerstvé.Určitě příště objednám opět u DÉSI
PŽ
Petra Žouželková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.3.2026
Všechno výborné. Doprava také na jedničku.
MK
Marketa Kovacsova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2026
Vsechno chuťově dobre🙏
IC
Ilona Chramostová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2026
Byla jsem spokojená,vše bylo čerstvé a dobré
DM
Dasa Možná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2026
celková spokojenost
PK
Petra Kiliánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2026
ano
IN
Ilona Nagyová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2026
Velká spokoienost,vyborné
EL
Eliska Leichterova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Perfektní servis od objednávky až po dovoz
IT
Ivana Těhnikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Velmi dobre a chutné doporučuji
TS
Tomáš Sláma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2026
Naprostá spokojenost, výborná kuchyně, včasné sobotní doručení na místo akce, VŘELE DOPORUČUJI!
LP
Lidmila Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2026
Vizuálně i chuťově výborné balení i servis také. Spokojenost, děkuji.
R
Robert
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2026
Velmi spokojen a doporucuji vse perfect jak vyber kvalita I servis doporucuji
PJ
Petra Janíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
Obchod doporučuji. Objednávka byla doručena o něco dříve, jídlo pěkně naaranžované v krabici a na tácu s poklopem. Děkujeme.
MG
Marie Grmelova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
Obchod doporučuji, kromě jahodového cheesecaku, který nás zklamal jak chutí, tak velikostí, ale naopak mile překvapil pekanový dort s karamelem, který byl vynikající.
