Kontaktovat nás můžete každý všední den na tel. čísle 800 10 11 49 od 6:00 - 16:00.

Kariéra

Prodavač/ka DÉSI – rychlá restaurace Prostějov

Typ pracovního vztahu

  • práce na plný úvazek
  • práce na poloviční úvazek
  • práce na zkráceny úvazek

Platové ohodnocení

  • nástupní plat až 27 000 Kč

Popis pozice

  • Přidejte se do pohodového týmu! Hledáme novou posilu na naši prodejnu DÉSI - rychlá restaurace v Prostějově. Našim zákazníkům nabízíme zejména výborné jídlo z receptů české kuchyně, ale i obložené chlebíčky, saláty, zákusky a catering.

Co vám můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu s pohodovou atmosférou
  • možnost kariérního posunu v rámci týmu
  • vše Vás naučíme – vstupní a pravidelná školení v rámci profese
  • odvedené práci si vážíme a umíme ji dobře odměnit
  • 50% sleva na jídlo během směny
  • finanční příspěvek na dopravu do práce, z práce
  • pracovní volno s náhradou mzdy při návštěvě lékaře nebo jiných osobních záležitostí

Řidič - servisní technik

Typ pracovního vztahu:

Platové ohodnocení:

Nástupní plat až 28 000 – 32 000 Kč/měsíc​
 --> mzda VŽDY ve stanoveném termínu

Popis pozice:

  • každodenní rozvoz produktů a zásobení prodejen
  • rozvoz objednávek k zákazníkům
  • samostatný servisní technik: zajištění pravidelného servisu na prodejnách, výrobně a centrále společnosti
  • provádění drobných oprav zařízení a přípravných prací souvisejících s jeho servisem

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilizační odměny
  • velmi samostatnou a odpovědnou práci
  • vše Vás naučíme – vstupní a pravidelná školení v rámci profese, možnost kariérního posunu v rámci týmu
  • odvedené práci si vážíme a umíme ji dobře odměnit (bonusy a prémie)
  • 50% sleva na jídlo během směny, sleva na firemní výrobky/služby
  • finanční příspěvek na dopravu do práce, z práce
  • pracovní oděv, pomůcky, plná podpora týmu

Požadujeme:

  • řidičský průkaz - skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu a slušné vystupování

Kuchařka/kuchař na studenou kuchyni

  • plat až 26 000 Kč  --> mzda VŽDY ve stanoveném termínu

Vzdělání

  • odborné vyučení bez maturity kuchař, gastronomie a pohostinství

  • Hledáme novou posilu na naši výrobnu studené kuchyně DÉSI ve Vrahovicích. Našim zákazníkům nabízíme ze studené kuchyně zejména obložené chlebíčky, saláty, zákusky a catering.

  • stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu s pohodovou atmosférou v nové a moderně vybavené provozovně
  • stabilizační odměny, zázemí silné a stabilní společnosti
  • vše Vás naučíme – vstupní a pravidelná školení v rámci profese, možnost kariérního posunu v rámci týmu
  • 50% sleva na jídlo během směny, sleva na firemní výrobky/služby

Co požadujeme?

  • vyučení v oboru kuchař
  • zkušenosti s přípravou výrobků studené kuchyně
  • dodržování receptur

Zaujala Vás naše pracovní nabídka?

Pokud ano, kontaktujte nás na čísle +420 602 490 151 nebo na emailu ema.gottwaldova@desi.cz

Těšíme se na Vaše reakce!
Tým DÉSI