Clicky

Historie

Firma Dési vznikla v Prostějově v roce 1990 jako malá prodejna s přípravou studených a teplých jídel. Hlavní ideou a snahou zakladatelky bylo navázat na typické české „mléčné bary“, které byly charakteristické příznivými cenami a kvalitními potravinami s českou tradicí.

Po dlouhá léta společnost Dési inovovala své produkty tak, aby splňovaly přísná zákaznická kritéria. Díky dlouholetým zkušenostem tak bistra pod značkou Dési představují kombinaci vynikající kvality a čerstvosti stojící na základech tradiční české kuchyně.

Díky konceptu, který si zákazníci brzy oblíbili, bylo možné rozšiřovat prodej i do dalších oblastí Prostějova a Olomouce. V současné době dochází k otevření a plánování nových prodejen jak v Prostějově, tak v Olomouci. Tyto jdou s dobou a koncept rychlého občerstvení Dési vizuálně přibližují oblíbeným americkým bistrům typu diner – převedeno do českého prostředí s českou kvalitou.

Dési – to nejsou jenom bistra s rychlým občerstvením, ale také ideální catering pro vaši oslavu či akci. Široká nabídka chlebíčků, jednohubek a obložených mís se vyznačuje čerstvostí a důrazem na kvalitní suroviny. Veškeré produkty připravujeme ve výrobně v Prostějově, která splňuje veškeré hygienické normy. Nejsme velkovýrobna a proto naše výrobky nejsou jako z běžícího pásu, naopak se na nich odráží poctivá práce a výběr kvalitních místních surovin.